I–V 9:00–20:00; VI–VII 10:00–16:00 Klientų aptarnavimas: +370 606 52368
Pagrindinis   →   DUK

Rašykite mums el. laišką adresu info@elmego.lt ir mes Jums atsakysime per 1 darbo dieną.


Rašykite mums el. laišką adresu info@elmego.lt, informaciją patikrinsime ir per 1 darbo dieną atsakysime.


Ne, kainos tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims vienodos.


Taip, visų prekių kainos mūsų prekybos centre internete nurodytos su PVM.


Elmego.lt pristato prekes visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina nuo vietovės nepriklauso.


Numatomas prekių pristatymo laikas nurodytas kiekvienai prekei atskirai.


Norėdami prekę atsiimti iš LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalų, vieno užsakymo metu galite užsisakyti prekes, kurių bendras svoris ne didesnis nei 30 kg. Į XS dydžio dėžutę talpinama viena prekė. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę. Jei prekių gabaritai didesni nei leistina - prekės pristatymas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalus nebus galimas. Jei prekė ar prekės svers daugiau nei 30 kg, iš paštomato atsiimti negalėsite.


Norėdami prekę atsiimti iš Omniva paštomatų, vieno užsakymo metu galite užsisakyti prekes, kurių bendras svoris ne didesnis nei 30 kg. Į XS dydžio dėžutę talpinama viena prekė. Užsakant kelias prekes, kiekvienu atveju skaičiuojama, ar jos telpa į dėžutę. Jei prekių gabaritai didesni nei leistina - prekės pristatymas į Omniva paštomatus nebus galimas. Jei prekė ar prekės svers daugiau nei 30 kg, iš paštomato atsiimti negalėsite.


Taip, prekių pajungimo paslaugą teikia mūsų partneris. Pasirinkite pajungimo paslaugą pateikdami užsakymą ir mūsų partneris su Jumis susisieks.


Prekės pristatymo terminas nustatomas automatiškai. Prekės pristatymo paskubinti negalime. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti greičiau jei sumokėsite už prekę internetu. Taip pat vieną dieną darbo dieną galėsite sutaupyti, jei prekę atvyksite atsiimti patys.


Apie galimybę pirkti išsimokėtinai lizingo bendrovė Jums praneš iš karto.


Pirkti prekes išsimokėtinai gali tik pilnamečiai asmenys, turintys galiojančią asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, Lietuvos arba Europos Sąjungos valstybės narės piliečio pasą, bei gaunantys nuolatines pajamas, bei turintys bent 4 mėnesių darbo stažą ir nuolatines oficialias pajamas Lietuvoje.


Norėdami prekiauti mūsų e. prekybos platformoje turite palikti užklausą čia.